StoneAge hoofdkantoor

Onze engineering- en klantenserviceteams, moderne werkplaats en alle andere afdelingen zitten allemaal dicht bij elkaar in ons hoofdkantoor. We hebben een grote voorraad spuitgereedschap, apparatuur en onderdelen, allemaal gereed voor verzending.

Klantendienst

Janet Mosher
Customer Service Manager
Tel: +1 (970) 403-8530
janet.mosher@stoneagetools.com

Adam Duthie
Customer Service Specialist
Tel: +1 (970) 426-4178
adam.duthie@stoneagetools.com

Daniel Jaber
Customer Service Specialist
Tel: +1 (970) 403-1846 daniel.jaber@stoneagetools.com

Ken Flint
Customer Service Specialist
Tel: +1 (970) 403-8583
ken.flint@stoneagetools.com

Kevin Simmons
Customer Service Specialist
Tel: +1 (970) 403-1430
kevin.simmons@stoneagetools.com

Mike Kreeger
Solutions Technical Sales Lead
Tel.: +1 (970)403-1437
mike.kreeger@stoneagetools.com