StoneAge hoofdkantoor

Onze afdeling Engineering, afdeling Speciale oplossingen en de klantenservice team, moderne werkplaats en alle andere afdelingen zitten allemaal dicht bij elkaar in ons hoofdkantoor. We hebben een grote voorraad spuitgereedschap, apparatuur en onderdelen, allemaal gereed voor verzending.

Klantendienst

Janet Mosher
Customer Success Coordinator
Main: +1 (970) 403-8530
janet.mosher@stoneagetools.com

Adam Duthie
Customer Service Specialist
Tel: +1 (970) 426-4178
adam.duthie@stoneagetools.com

Ken Flint
Customer Service Specialist
Tel: +1 (970) 403-8583
ken.flint@stoneagetools.com

StoneAge Solutions

Bill Shires
StoneAge Solutions Director
Kantoor: +1 (970) 903-4218
bill.shires@stoneagetools.com

Mike Johnson
StoneAge Solutions Sales Manager
Kantoor: +1 (970) 769-1448
mike.johnson@stoneagetools.com

Mike Kreeger
StoneAge Solutions Technical Sales
Kantoor: +1 (970)403-1437
mike.kreeger@stoneagetools.com

Kevin Simmons
StoneAge Solutions Technical Sales
Kantoor: +1 (970) 403-1430
kevin.simmons@stoneagetools.com

Verkoop - buitendienst

Dan de la Torre
Sales Director Americas
Kantoor: +1 (970) 946-7703
dan.delatorre@stoneagetools.com

Carrie Grant
Canadian & US West Coast
Solutions Manager
Tel: +1 (970) 799-1363
carrie.grant@stoneagetools.com