StoneAge UK

StoneAge UK levert kwalitatief hoogstaande apparatuur en technische ondersteuning voor hoge druk reinigen en het reinigen van afvoeren en riolen aan bedrijven in de sector industriële reiniging in de EEA.

Operations en Field Support

Steve Ellis
Managing Director
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
Mobiel: +44 (0)7468 574 483
steve.ellis@stoneagetools.com

Karen Birt
Operations Manager
Kantoor: +44 (0)1684 892065
karen.birt@stoneagetools.com

Andrew Birt
European Dealer/UK Sales Manager
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
Mobiel: +44 (0)7788 926261
andrew.birt@stoneagetools.com

Jan van der Wal
Sales Manager – Benelux en Duitsland
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
Mobiel: +31 6 50 63 50 90
jan.vanderwal@stoneagetools.com

Gordon Taylor
Technical Product Expert
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
Mobiel: +44 (0) 7771 684961
gordon.taylor@stoneagetools.com

Jean-Baptiste Ternoy
Sales Manager Frankrijk
Kantoor: +44 (0)1684 892065
Mobiel: +33 771 01 74 43
jean-baptiste.ternoy@stoneagetools.com

Alain Dessonnaz
Sales Manager Frankrijk
Kantoor: +44 (0)1684 892065
Mobiel: +33 755 60 00 20
alain.dessonnaz@stoneagetools.com

Klantendienst

Andrew Stevenson
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
andrew.stevenson@stoneagetools.com

James Stallard
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
james.stallard@stoneagetools.com

Karen Evans
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
karen.evans@stoneagetools.com

Caroline Reynolds
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
caroline.reynolds@stoneagetools.com

Alison Berry
Kantoor: +44 (0) 1684 892065
alison.berry@stoneagetools.com